Wizyta Pani bibliotekarki w grupie maluszków.

Rozwijanie zainteresowań czytelniczych to od zawsze jedno z najważniejszych  zadań naszego przedszkola. Przedszkolaki już od najmłodszych lat wprowadzane są w świat bajek i baśni, książek i książeczek. W ostatnim czasie dzieci z grupy maluszków poznały zawód bibliotekarza, a stało się to dzięki  wizycie Pani bibliotekarki z Filii Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kole.  Przybyły do dzieci gość opowiedział maluszkom, na czym polega jego praca, a także przeczytał dzieciom jedną z przyniesionych przez siebie książek. Ponadto, dzieci mogły dotknąć i pooglądać przyniesione przez Panią bibliotekarkę pozycje książkowe, które okazały się bardzo różnorodne i kolorowe. Był to dla maluszków wspaniale spędzony czas, a zainspirowane obiecały Pani bibliotekarce, że na pewno odwiedzą bibliotekę z rodzicami.