GRATULACJE DLA ADY!!! 3 KOLEJNE MEDALE W BRAZYLIJSKIM JUI-JITSU !

Z radością informujemy  , że  ADRIANNA PLĘS  wychowanka  gr V  „Gromadki Misia Uszatka”  PM 5 w Kole  powiększyła  listę swoich sportowych sukcesów.

W swojej kategorii wiekowej i wagowej w lutym i na początku marca  zajęła  tym razem :

I miejsce w Mistrzostwach Warszawy American GrapplingFederationGi&NoGiJui-Jitsu

III miejscew XIV Mistrzostwach Polski  NoGiJui-Jitsu w Poznaniu

II miejsce w XI Grand Prix Polski  Jui-Jitsu w Mińsku Mazowieckim

Regularność z jaką Ada zajmuje miejsca na podium potwierdza, że mamy w naszym przedszkolu  prawdziwy sportowy talent.  Łącznie od października 2023 do marca 2024 zdobyła  już  7 medali !!!

Ada ma wszystko ,czego potrzeba by odnosić sukcesy w brazylijskim jui-jitsu. Jest silna , efektywna, cierpliwa i posiada umiejętność kontroli przeciwnika w czasie walki.

Niezorientowanych uspokajamy, ten sport walki nie uwzględnia ciosów i kopnięć. Zawodnicy zaczynają walkę w pozycji stojącej i stosują techniki umożliwiające sprowadzenia przeciwnika do parteru, powalenie go i przejęcie kontroli przez zablokowanie jego ruchów bez robienia mu krzywdy.

Ada doskonale wie jak się to robi i wie jak zdobywać medale.

Na  dowód uznania rówieśnicy Ady z grupy przedszkolnej nagrodzili ją gromkimi brawami.

Pozostaje pogratulować Adzie , podziwiać jej sportowe wyczyny i życzyć kolejnych sukcesów oraz radości z uprawiania sportu. Brawo Ada!!!

oprac. i foto PM 5