W PEŁNYM SŁOŃCU PM 5 W KOLE ZAKOŃCZYŁO ROK PRZEDSZKOLNY.

Cały rok pracy przedszkola już za nami. Do ostatniej chwili wiele się  działo. Dla naszych wychowanków , rodziców , nauczycieli był to rok  bogaty w wydarzenia ,rozmaite  uroczystości, spotkania, wycieczki , liczne  sukcesy wychowanków w  konkursach. O wszystkim informowaliśmy zainteresowanych  poprzez stronę internetową przedszkola oraz na portalu facebook. Wspólnie z rodzicami  oraz  partnerami przedszkola udało się zrobić wiele na rzecz dzieci.

Gości przybyłych na uroczystość  zakończenia  roku powitała  pani Katarzyna TomczakWzięły w niej udział wszystkie grupy wiekowe, nauczyciele oraz licznie przybyli rodzice. W rolę gospodarzy  wcieliły się starszaki  z grupy IV. To one wraz z  sześciolatkami z gr VI rozpoczęły uroczystość  polonezem kultywując przedszkolną tradycję.

Zakończenie  roku   to nie tylko czas podsumowań,  ale także  czas pożegnania   sześciolatków. Starszaki z grup VI i VI wyposażone w wiedzę, umiejętności i z ukształtowanymi postawami emocjonalno-społecznymi  przygotowane są już na podjęcie od września  nauki  w szkole.   W czasie uroczystości pożegnały więc  swoich nauczycieli, panią dyrektor  i  pozostałych pracowników przedszkola.

W artystycznych prezentacjach wokalnych, tanecznych i recytatorskich zaprezentowały się także przedszkolaki z pozostałych grup wiekowych. Rodzice nie szczędzili braw nagradzając   zaangażowanie dzieci.

Po części artystycznej przyszła pora na oficjalne podziękowania tym  , którzy w ciągu całego roku aktywnie działali  na rzecz całej społeczności przedszkolnej.  Wręczyła je rodzicom  dyrektor  PM 5 pani Agnieszka Kozajda.

Wszystkim  wychowankom  „Gromadki Misia Uszatka” za aktywny udział w zajęciach, radość z odkrywania świata i wytrwałość  jaką wykazały się w dążeniu do osiągnięcia sukcesu rozwojowego także dziękujemy . Niech te wakacje będą dla całej gromadki słoneczne , bezpieczne i  pełne przygód. Do zobaczenia we wrześniu!

Link do dodatkowych zdjęć:  https://photos.app.goo.gl/zSKYMMwb2mtSxXKv7

oprac. i foto PM 5 Koło