MACIEJ LAUREATEM KONKURSU – GARATULUJEMY!

Z przyjemnością informujemy, iż  w konkursie plastycznym pt. „Wymarzony dzień z moją rodziną”  zorganizowanym przez  Miejski Ośrodek Profilaktyki i Pomocy Rodzinie w Kole pod patronatem honorowym      Burmistrza Miasta Koła i Rady Miejskiej  Koła,

komisja konkursowa przyznając równorzędne nagrody,spośród 83  nadesłanych na konkurs prac doceniła pracę wykonaną przez wychowanka gr VI  Przedszkola Miejskiego nr 5 w Kole

MACIEJA CHMIELARZA

Zadaniem konkursowym było przedstawienie za pomocą środków plastycznego wyrazu i przy użyciu dowolnej techniki plastycznej wymarzonego dnia  spędzonego  wspólnie z  rodziną.

Konkurs miał za zadanie promowanie aktywnego spędzania wolnego czasu z najbliższymi, kształtowanie i promowanie więzi rodzinnych, prezentowanie kreatywności oraz  zdolności plastycznych.

Nagrody laureatom konkursu wręczono w czasie gali konkursowej w sali Sesyjnej Ratusza Miejskiego w Kole . Dla  naszego małego artysty było to niezwykłe przeżycie i wyróżnienie. Wszak nie co dzień otrzymuje się nagrody z rąk Burmistrza Miasta Koła Pana Krzysztofa  Witkowskiego oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej Pana Tomasza Sobolewskiego.

Po powrocie do przedszkola Maciuś  otrzymał także pochwały i brawaod swoich kolegów i koleżanek z grupy. Pamiątkowy dyplom, słodycze, książeczka z wierszami o rodzinie, a nawet plecak. Torba z upominkami była obfita. Dzięki organizatorom oraz sponsorom nagród Maciuś znalazł w niej także  bilety wstępu na basen.

Maciusiowi życzymy dużo radości z nagrody oraz   dalszych sukcesów twórczych.

oprac. i foto PM5 Koło