Pasowanie na przedszkolaka w grupie 4- latków

W dniu 4.11.2020 r. dzieci z grupy 4-latków obchodziły bardzo ważną uroczystość – Pasowanie na przedszkolaka. Uroczystość, na którą dzieci czekały już bardzo długo, ale z powodu pandemii i wiosennego lockdownu nie udało się przeprowadzić w pierwszym terminie. Uroczystość ta, nieco inna niż zawsze, gdyż bez udziału rodziców, była bardzo wyjątkowym wydarzeniem dla naszych czterolatków, gdyż tego dnia stały się prawdziwymi przedszkolakami naszej gromadki. Dzieci zaprezentowały oficjalną część artystyczną, na którą zaprosiły Panią Dyrektor, Agnieszkę Kozajdę. W kolejnym punkcie złożyły uroczyste ślubowanie, przyrzekając być od tej pory grzecznymi, miłymi i dobrymi przedszkolakami. Punktem kulminacyjnym było uroczyste pasowanie każdego czterolatka na przedszkolaka przez Panią dyrektor, która przy użyciu „ołówka Misia Uszatka” nadała każdemu dziecku tytuł grzecznego i uśmiechniętego przedszkolaka. Tym samym nasze czterolatki stały się pełnoprawnymi członkami społeczności Przedszkola Miejskiego nr 5 im Gromadki Misia Uszatka w Kole.