BRAWA DLA ANI ! - KOLEJNY SUKCES WYCHOWANKI PRZEDSZKOLA MIEJSKIEGO NR 5W KOLE

Konkurs plastyczny„Eko-kwiecień”zorganizowały  Szkolna Kasa Oszczędności, Kluby: Przyrodnika oraz „Młodzi i przedsiębiorczy” działające w  Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Świętego Mikołaja  w Kole, oraz Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kole.

Tym razem talent małej artystki z Gromadki Misia Uszatka

ANNY ZAWADZKIEJ

zaowocował zajęciem zaszczytnego

II miejsca

Konkurs miał na celu

• propagowanie działań na rzecz ochrony środowiska i zasobów naturalnych Ziemi
  • promowanie programu SKO
  • edukację przyrodniczą i plastyczną dzieci oraz  młodzieży
  • rozwijanie kreatywności, fantazji i wyobraźni plastycznej Ania zgodnie z założeniami konkursu wykonała kwietniową  kartkę    Kartka zachęcała do oszczędzania wody, a tym samym ochrony zasobów przyrody. Praca zawierała  krótkie  hasło związane z tematem konkursu oraz ilustrację odpowiednio do tematu.

Konkurs  propagował idee w ramach obchodzonego 22 kwietniaŚwiatowego Dnia Ziemioraz upowszechniania  oszczędzania   jako takiego.

Na konkurs wpłynęły aż  83 prace,  miło nam, że w gronie laureatów  znalazła się Ania.

Naszej zdolnej artystce gratulujemy  i życzymy dalszych sukcesów.