Niedziela, 2024-06-02

Imieniny: Erazma, Marianny

Konkurs plastyczny " TURYSTO! SZANUJ ŚRODOWISKO! rozstrzygnięty.

W sali sesyjnej Ratusza Miejskiego w Kole miało  miejsce uroczyste podsumowanie ogłoszonego przez Urząd Miasta konkursu plastycznego. Konkurs  zorganizowany był  pod patronatem Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Kole oraz Burmistrza Miasta Koła. Jego temat   „Turysto! Szanuj Środowisko!” nawiązywał do tegorocznej akcji SPRZĄTANIE ŚWIATA i  było pretekstem do zwrócenia uwagi na potrzebę ochrony środowiska.

Miło nam poinformować, że wśród ponad 90  nadesłanych na konkurs prac , uznanie komisji konkursowej  zdobyła także i praca plastyczna naszego wychowanka.

WYRÓŻNIENIE otrzymał

5 letni  GABRIEL OKULSKI   z grupy V

Podobnie  jak  autor wyróżnionej pracy  wszyscy pozostali  uczestnicy konkursu z rąk Burmistrza Miasta Koła pana Mieczysława Drożdżewskiego i Naczelnika Wydziału d. s Ochrony Środowiska  pani Karoliny Więtczak otrzymali  nagrody rzeczowe. Piękne albumy z krajobrazami Polski oraz pamiątkowe dyplomy

Aleksandra Trębacka

Oliwia Winkowska

Marta Marciniak

Nicola Włodarczyk

Hubert Darul

Marcelina Józefowicz

Amelia Osowska

Kornelia Gauden

Dorota Olszewska

Zofia Jurkiewicz

Zuzanna Słowik

Prace konkursowe przedszkolaki wykonały pod kierunkiem    :

Krystyny Dzikowskiej, Wiesławy Garus, Elżbiety Szacownej i Renaty Zamelskiej. Zaangażowne w przygotowanie dzieci do konkursu nauczycielki także  otrzymały  z rąk Burmistrza  pamiątkowe dyplomy.

Po części oficjalnej  uczestników oraz laureatów konkursu czekała niespodzianka. Mali artyści zostali zaproszenia na słodki poczęstunek ufundowany przez organizatora.

Gabrysiowi oraz  pozostałym uczestnikom konkursu GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów twórczych.

oprac R.Z PM 5 Koło